SummaCut Pharos D60

Szerokość obszaru roboczego 600 mm
Stacks Image 3022
Ploter tnący to podstawowe narzędzie każdego punktu poligraficznego, bez którego nie można się obejść. Dzięki tym maszynom wycinanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dla użytkownika, a szybkość i precyzja z jaką pracują mogą nie jednego zaskoczyć.
Stacks Image 3034
SummaCut Seria PHAROS

Ploter tnące SummaCut Pharos to maszyna, która posiada bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X.
System OPOS X umożliwia odczyt nadrukowanych znaczników dla konturowego wycinania, (wycinanie nadrukowanych elementów po konturze) nie tylko na standardowych materiałach, ale również na materiałach odblaskowych, holograficznych, lustrzanych a także na różnego rodzaju laminatach. Dzięki zastosowaniu systemu OPOS X plotery Pharos są idealnym narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów. W celu zwiększenia wydajności, nowa seria ploterów wspiera technologię czytania kodu kreskowego (Barcode) i podobnie jak w serii S-Class system OPOS jest automatycznie aktywowany i wyłączany dla zapewnienia nieprzerwanej pracy bez potrzeby interwencji operatora.

W celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania materiału i zminimalizowania jego strat, podobnie jak w S klasie, Pharos pozwala na ustawienie trybu rozszerzonego, umożliwiając cięcie poza standardową szerokością (poza rolkami). Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. W ploterach SummaCut Pharos wykorzystano opatentowaną przez firmę Summa technologię OPTICUT, służącą do niwelowania zniekształceń w miarę zużywania się noży.

KORIAN.pl

KORIAN - Janusz Korczak
Wszelkie prawa zastrzeżone
ADRES

34-122 Wieprz
ul. Biała Droga 111
KONTAKT

Tel. 508 141 020, 883 755 025
e-mail: korian@korian.pl
KORIAN © 2004-2020 Napisz do nas